Doprava a Platba

 

 

Veškeré přepravní služby jsou nabízeny na základě automatického zpracování v našem systému tak, aby byla zásilka přepravována vhodným kurýrem v ohledu na hmotnost či křehkost a samozřejmě konečnou cenu přepravy pro zákazníka.

doprava

 

Zásilky se zvolenou dopravou ZDARMA použitím kuponu mohou být expedovány 2-3 pracovní dny od potvrzení objednávky.

Pokud máme zboží na skladě, v závislosti na zvoleném způsobu platby vám bude doručeno od 12 hodin do 7 dnů od telefonického nebo e-mailového potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nemáme na skladě my ani náš dodavatel, při telefonickém nebo e-mailovém potvrzení objednávky vám sdělíme nejbližší možný termín dodání nebo navrhneme vhodnou alternativu.Běžné hodiny doručení jsou v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hod. Čas dodávky jsi doručovatel určuje podle trasy doručováni.

CENU DOPRAVY VIDÍTE V PŘEHLEDU OBJEDNÁVKY A TAKÉ I V POTVRZENÍ

 obj

 

PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY NEZAPOMEŇTE!

Zboží je při dopravě bezpečně zabaleno a přelepeno páskou. Při přebírání zboží vždy zkontrolujte nepoškozenost obalu i samotného zboží. V případě poškození, sepište s pracovníkem kurýrní služby nebo České pošty protokol o škodě a zboží nepřebírejte. Pokud jste již zásilku převzali a po rozbalení zjistili mechanické poškození, ihned se obraťte na doručitele max do dvou pracovních dnů od doruční. Je potřeba doložit fotodokumentaci zabaleného zboží a rozbaleného poškozeného zboží.

Pokud neni u zboží záruční list, jako doklad pro případnou reklamaci slouží faktura. Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený (u balíku PPL/Geis je možná pouze kontrola obalu), v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Česká pošta - vám doručí zásilky (do 30 kg) na místo uvedené v objednávce po celé ČR. Zboží vám bude dopraveno na dobírku nebo můžete zvolit platbu předem. Pokud Vás doručovatel nezastihne na místě uvedeném v objednávce na první pokus, zůstane zásilka 7 dní uložena na Vaší dodací poště. Můžete si také telefonicky domluvit s poštou opakované doručení. Pro zboží větších rozměrů použijte jiné doručovatele.

Kurýr PPL/Geis -  vám doručí zásilky na místo uvedené v objednávce po celé ČR a SR. Zboží vám bude dopraveno na dobírku nebo můžete zvolit platbu předem. Kurýr PPL se Vám telefonicky ohlásí před příjezdem.

Zásilkovna - Balík si vyzvednete na vámi zvolené pobočce Zásilkovny. Doručení mezi pobočkami trvá zásilkovně cca 2-3 dny od vydání z našeho skladu. 

Cena za přepravu u zásilek nad 30Kg nebo nadrozměrné velikosti (např. TV, pračky apod.) bude účtována dle aktuálního ceníku přepravce.

Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail a nebo SMS s potvrzením/odeslaním. Pošleme vám je, jakmile je zboží na prodejně připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá. Na prodejně pro vás bude připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do prodeje a objednávka stornovaná.

 

PLATBA

platba

 

Bankovním převodem - V případě platby převodem použijte VS, který je uveden v mailu vaší objednávky. Upozorňujeme však, že zboží je expedováno až ve chvíli, kdy jsou peníze připsány na náš účet. Převod peněz proveďte na jeden z těchto bankovních účtů:

Česká spořitelna, a.s. 4172189389/0800 

IBAN: CZ57 0800 0000 0041 7218 9389

Slovenská sporiteľňa, a.s. 5111695645/0900

IBAN: SK1509000000005111695645

 

Online platba- je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku. V případě uplatnění Slevového kupónu vám bude částka kupónu refundovaná zpátky ihned po potvrzeni a kontrole objednavky max. do 2 dni

Loga - patička
3M  ACRA alluflon  amefa  apetit  asus   asustor Banquet   beckford beurer 
kontakty-patička
tel.: +420 608 775 577
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.vipmix.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.vipmix.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace